Misja i Cel

Nieustanny rozwój i doskonalenie siebie oraz oferowanie najwyższej jakości produktów niezmiennie wskazuje nam kierunek, w którym podążamy, stanowi punkt odniesienia dla podejmowanych przez nas działań i decyzji. Od początku działalności naszej firmy szczególny nacisk kładziemy na estetykę, wysoką jakość i działania podejmowane z pasji do drewna.

Jak mawiał  Bill Newman – Cele to wizja, której urosły nogi. Naszym celem jest stały rozwój oferty produktowej, wdrażanie nowych technologii, nowoczesnego wzornictwa oraz wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Dążymy do ciągłego  rozwoju  bazy produkcyjnej, wprowadzamy zmiany i inwestujemy w nowoczesne technologie oraz wspieramy rozwój kwalifikacji naszych pracowników.

Nasza firma przestrzega norm rzetelnego i odpowiedzialnego postępowania we wzajemnych relacjach z klientami, kontrahentami a także organami publicznymi. Wdrożenie do strategii firmy  standardów  CSR – biznesu odpowiedzialnego społecznie, znacząco wpłynęło na funkcjonowanie naszego przedsiębiorstwa.  Opieramy się na zasadach dialogu społecznego , wybieramy korzystne rozwiązania nie tylko dla firmy, ale przede wszystkim dla klientów, pracowników, lokalnego społeczeństwa i środowiska naturalnego.