GRUPA STOLWIT

Grupa Stolwit to prężnie działające przedsiębiorstwo rodzinne specjalizujące się w produkcji mebli twardych, mebli tapicerowanych oraz w przerobie drewna. Wieloletnie doświadczenie, nowoczesne wzornictwo odpowiadające aktualnym trendom oraz wysoka jakość produktów spowodowała, iż jesteśmy jednym z czołowych producentów rynku meblowego w Polsce, gwarantującym doskonałą jakość, precyzję wykonania i zadowolenie naszych Klientów .

Nasza Firma nieustannie podąża za najnowocześniejszymi trendami, czerpiąc inspiracje z pokazów mebli na targach w Kolonii, Paryżu,Brukseli i Mediolanie oraz innych ważnych dla wzornictwa miejsc. Wiele nowych trendów wyznaczamy sami – byliśmy pierwszą firmą produkującą na polskim rynku łóżka tapicerowane.

Nasza oferta dostosowana jest do najbardziej wymagających gustów poprzez szeroką gamę wyrobów od propozycji minimalistycznych, przeznaczonych do nowoczesnych wnętrz do zestawów pełnych szyku, gracji i elegancji, pięknie komponujących się z wnętrzami w stylu „ glamour”.

W 2016 roku znaleźliśmy się w rankingu najlepszych producentów mebli zorganizowanym przez Serwis Meblowy.